Italijani i nemci ‘razbili’ protivnike: Pogodak Kejna nedovoljan za trijumf Engleske! (video)

Hot sport 09.09.2021  |  HotSport HotSport HotSport

Bilo je uzbudljivo na terenima širom Evrope! U sredu je u Evropi odigrano 12 kvalifikacionih utakmica za odlazak na Svetsko prvenstvo 2022. godine u Kataru.

Bilo je uzbudljivo na terenima širom Evrope! Aktuelni šampion Evrope je na ‘Mapei‘ stadionu savladao Litvaniju rezultatom 5:0. Italija je nastavila sa fenomenalnim partijama. Izabranici selektora Manćinija nisu poraženi od septembra 2018. godine. Domaća ekipa je do prednosti stigla u 11. minutu meča. Mladi Mojze Ken je zatresao mrežu Litvanije na sjajan način. Ubrzo se nastavila dominacija Italijana. Samo tri minuta kasnije Edgaras Utkus je savladao golmana svoje