Nastao je totalni haos: Zaha i Tananga ušli u žestoki sukob – pogledajte zbog čega je došlo do toga! (video)

Hot sport 11.09.2021  |  Aleksandar Rakočević

Totenhem je doživeo prvi poraz u sezoni, nakon što je izgubio od Kristal Palasa rezultatom 3:0.

Golove za Kristal Palas postigli su Vilfrid Zaha i Odsone Eduar koji je mrežu Totenhema zatresao samo pola minuta nakon što je ušao u igru, a potom je još jednom bio precizan u 93. minutu. Ono što je obeležilo ovu utakmicu jeste sukom između Zahe i Tanange u 53. minutu. Naime, igrač domaćih je probijao po levoj strani, Tananga nije startovao već ga je odgurnuo rukama. Zaha je pobesneo zbog toga, čim je ustao sa zemlje ušao je u klinč sa protivničkim igračem. Kamera