Basketaši servirali osvetu! Kraj Ajfelovog tornja odjekuju srpske pesme, "orlovi" obezbedili novu medalju našoj zemlji - Pašajlić blistao!

Sportal blic 12.09.2021
Basketaši servirali osvetu! Kraj Ajfelovog tornja odjekuju srpske pesme, "orlovi" obezbedili novu medalju našoj zemlji -…

Basket 3x3 reprezentacija Srbije plasirala se u finale Evropskog prvenstva i posle Olimpijskih igara, gde je osvojila bronzu, osigurala je novu medalju za našu zemlju.

Četvorka u sastavu Majstorović, Vasić, Ratkov i Pašajlić bila je bolja od selekcije Rusije, koju je savladala sa 18:13 i na taj način joj se revanširala za poraz u polufinalu olimpijskog turnira. Tokom svih deset minuta basketa na terenu kraj Ajfelovog tornja "orlovi" su bili bolji i konrektniji tim. Jedina nepoznanica za Ruse, bio je Miroslav Pašajlić, koji nije bio deo tima u Tokiju i koji je zamenio Dušana Domovića Buluta. Basketaš Uba i novi košarkaš Heliosa je