Lukaku za pobedu Čelsija, Birmančević nemoćan protiv Juventusa, Bajern slavio u Barseloni

Sportski žurnal 14.09.2021

Nemanja Radonjić ušao sa klupe u Kijevu, njegova Benfika osvojila bod protiv Dinama

Fudbaleri Čelsija pobedom su počeli odbranu titule u Ligi šampiona, pošto su večeras na svom terenu bili bolji od ruskog Zenita sa 1:0, u prvom kolu Grupe H. Gol odluke postigao je Romelu Lukaku u 69. minutu. U istoj grupi, fudbaleri Juventusa pobedili su u gostima ekipu Malmea sa 3:0. Juventus je pitanje pobednika na ovom meču rešio već u prvom poluvremenu kada je postigao sva tri gola. Aleks Sandro je bio strelac prvog gola u 23. minutu, da bi u 45. i 46. mrežu