Potop junajteda u 95.: Minutu! Neverovatan kiks za šok-poraz iz "dvojke u keca" u Švajcarskoj na startu nove sezone Lige šampiona!

Sportal blic 14.09.2021  |  Dr. P.
Potop junajteda u 95.: Minutu! Neverovatan kiks za šok-poraz iz "dvojke u keca" u Švajcarskoj na startu nove sezone Lige…

Fudbaleri Jang Bojsa pobedili su večeras na svom terenu Mančester junajted sa 2:1, u prvom kolu Grupe F Lige šampiona.

Poveo je Mančester junajted golom Kristijana Ronalda u 14. minutu, kome je ovo 36. različiti klub kome je postigao gol u Ligi šampiona, da bi izjednačenje Švajcarcima doneo Nikolas Moumi Ngamaleu u 66. minutu. Pobedu Jang Bojsima doneo je Džordan Sibačo golom u petom minutu sudijske nadoknade vremena, nakon velike greške Lingrada koji je hteo da vrati loptu golmanu Davidu De Hei ali je to loše uradio i dodao je u noge Sibača. Junajted je od 35. minuta igrao sa