Solskjer nakon šokantnog poraza otkrio zašto je zamenio Ronalda, šta je želeo od Matića?

Sportske.net 15.09.2021  |  Sportske.net, Beta

Trener fudbalera Mančester junajteda Ole Gunar Solšer rekao je da je u drugom delu utakmice protiv Jang Bojsa morao da zameni Kristijana Ronalda i Bruna Fernandeša i da će ekipa izvući pouke iz poraza u Švajcarskoj, u prvom kolu Lige šampiona.

Mančester junajted je sinoć izgubio u Bernu od Jang Bojsa sa 1:2, u prvom kolu Lige šampiona, golom u petom minutu nadoknade vremena. Junajted je poveo golom Kristijana Ronalda u 13. minutu, a izjednačio je Nikolas Moumi Ngamaleu u 66. minutu. Pobedu švajcarskoj ekipi doneo je Džordan Sibačo golom u petom minutu nadoknade vremena, nakon velike greške Džesija Lingrada koji je hteo da vrati loptu golmanu Davidu De Hei, ali je to loše uradio i dodao do Sibača. Solšer