Kruševljani kaznili promašaje TSC na oproštaju od Sente

Sport klub 16.09.2021  |  Autor:Milan Stojiljković

Fudbaleri Napretka pobedili su kao gosti u Senti ekipu TSC sa 2:1 u prvoj utakmici devetog kola Superlige Srbije. igrač utakmice bio je golman gostiju Nikola Vasiljević, koji je u nekoliko navrata sjajno reagovao i sprečio domaće fudbalere da zatresu mrežu Kruševljana.

Vodeći gol za Napredak postigao je Marko Bačanin u 35. minutu, a drugi prvi strelac gostiju Đorđe Jovanović posle odlično izvedenog kontranapada u 77. minutu. View this post on Instagram A post shared by FK Napredak Kruševac (@napredak.official) TSC je propuštao šanse tokom meča, da bi konačno stigao do utešnog pogotka u 87. minutu. Strelac je bio kapiten Saša Tomanović. Istina, u poslednjim sekundama Goran Antonić je mogao da donese zaslužen bod ekipi Mladena