Sjajna partija nekadašnjeg napadača crvene zvezde: Dva pogotka za veliki preokret! (video)

Hot sport 17.09.2021  |  HotSport HotSport HotSport

Važan trijumf! U okviru petog kola Superlige Turske, Malatija je na svom stadionu ugostila Karagumruk.

Publika je imala priliku da uživa u veoma interesantnoj utakmici. Gosti su uspeli da dođu do važne pobede, a meč je završen rezultatom 3:4. Malatija je povela 1:0 u 18. minutu pogotkom Tetea. Uspeli su domaći da dupliraju prednost samo šest minuta kasnije, a pogodak je delo Eskihelača. Igrao se 30. minut, kada je mrežu domaće ekipe zatresao Bertolaći. Fudbaleri Karagumruka se nisu predali i viđena je velika borba na terenu. Nije bilo kraja uzbuđenjima u prvom delu