Ništa nije želeo da krije Selektor Kovač javno otkrio prave razloge za poraz od Italije

Alo 19.09.2021

Srbije će se danas od 17 i 30 boriti za bronzanu medalju protiv domaćina završnog turnira Poljske, od koje je u grupi izgubila 2:3.

Selektor Srbije Slobodan Kovač žali za propuštenom šansom za finale, ali ne krije šta je presudilo u duelu sa "azurima". - Drugačije bi sve bilo da je prvi set završen u našu korist. Ali, ova mlada ekipa Italije je više od nas želela pobedu i mislim da su igrali stvarno dobro u odnosu na nas koji smo igrali samo na trenutke. Umesto da krenemo četvrti set, mnogo pozitivnije krenuli smo sa 5:0 za protivnika, oni su dobili krila i priča je završena. Šteta. Mislim da