"Mogli su da nam daju i deset pogodaka": Siniša Mihajlović posle ubedljivog poraza od Intera: "Mi smo igrali, a oni postizali golove"

Sportal blic 19.09.2021
"Mogli su da nam daju i deset pogodaka": Siniša Mihajlović posle ubedljivog poraza od Intera: "Mi smo igrali, a oni postizali…

Vodio je tokom trenerske karijere Inter, Kataniju, Fjorentinu, Bolonju, Sampdoriju, Milan i Torino.

Bio je i selektor Srbije, a nekoliko dana proveo je i kao šef stručnog štaba Sportinga iz Lisabona. Sada je ponovo u , gde je u subotu doživeo prvi poraz u četiri meča aktuelne Serije A i to - popriličan. Zapravo, najubedljiviji u svojoj trenerskoj karijeri! Šampion slavio je 6:1, a sav posao domaćini su završili već do poluvremena, jer su na odmor otišli s prednošću 3:0. - Utakmica je završena do poluvremena. Mi smo igrali, a oni postizali golove. Prelako smo