Povezane vesti

Italijanski mediji: Uprava Bolonje razmišlja da otpusti Mihajlovića

Italijanski mediji: Uprava Bolonje razmišlja da otpusti Mihajlovića

Nova 19.09.2021
Uprava fudbalskog kluba Bolonja razmišlja da otpusti trenera Sinišu Mihajlovića posle subotnjeg poraza od Intera 1:6 i na njegovo mesto postavi legendarnog italijanskog fudbalera Danijelea de Rosija. Bolonja je u četiri prvenstvene utakmice osvojila… »
Mihi se trese klupa: Srbinu u Bolonji spremili naslednika!

Mihi se trese klupa: Srbinu u Bolonji spremili naslednika!

Večernje novosti 19.09.2021
Foto: EPA-EFE/ELISABETTA BARACCHI Uprava fudbalskog kluba Bolonja razmišlja da otpusti trenera Sinišu Mihajlovića, posle poraza od Intera 6:1 i na njegovo mesto postavi Danijelea De Rosija. Bolonja je u četiri prvenstvene utakmice osvojila sedam… »
Mihajloviću se „smeši“ otkaz: Inter „dželat“ srpskom stručnjaku!

Mihajloviću se „smeši“ otkaz: Inter „dželat“ srpskom stručnjaku!

Hot sport 19.09.2021
Inter bi mogao da presudi Mihajloviću. Jučerašnji ubedljiv poraz Bolonje(6:1) naveo je čelnike da razmišljaju o smeni Siniše Mihajlovića. Priču podgreva i činjenica da je Bolonja isapala u prvom kolu kupa od drugoligaša Ternane. Izuzev tog… »
Debakl protiv Intera odlučuje o Mihinoj budućnosti?

Debakl protiv Intera odlučuje o Mihinoj budućnosti?

N1 Info 19.09.2021
Siniša Mihajlović bi mogao da dobije otkaz na mestu trenera Bolonje, posle ubedljivog poraza (1:6) od Intera, javljaju italijanski mediji. Bolonja je sezonu otvorila šokantnim ispadanjem na startu Kupa Italije od drugoligaša Ternane. Zatim je u prva… »
Panika u Bolonji nakon debakla u Milanu

Panika u Bolonji nakon debakla u Milanu

Danas 19.09.2021
Ponekad je dovoljan samo jedan loš rezultat pa da sve prethodno dobro urađeno bude devalvirano. Uprkos tome što je u prva tri kola u novoj sezoni Serije A, od mogućih devet, Bolonja osvojila sedam bodova, subotnji debakl u Milanu od Intera (6:1) doveo… »
Potresi nakon Interovog šamara: Mediji smenjuju Mihajlovića, rukovodstvo veruje u Srbina

Potresi nakon Interovog šamara: Mediji smenjuju Mihajlovića, rukovodstvo veruje u Srbina

Mozzart sport 19.09.2021
Trener italijanskog kluba u centru pažnje posle poraza (1:6) od Nerazura. Ubedljiv poraz od Intera (1:6) predstavljao je udarac dovoljno jak da prilično uzdrma Bolonju i vrlo dobar početak prvenstva u vidu dve pobede i remija baci u senku. Slavlja nad… »
"Mogli su da nam daju i deset pogodaka": Siniša Mihajlović posle ubedljivog poraza od Intera: "Mi smo igrali, a oni postizali…

"Mogli su da nam daju i deset pogodaka": Siniša Mihajlović posle ubedljivog poraza od Intera: "Mi smo igrali, a oni postizali…

Sportal blic 19.09.2021
Vodio je tokom trenerske karijere Inter, Kataniju, Fjorentinu, Bolonju, Sampdoriju, Milan i Torino. Bio je i selektor Srbije, a nekoliko dana proveo je i kao šef stručnog štaba Sportinga iz Lisabona. Sada je ponovo u , gde je u subotu doživeo prvi… »
Mihajlović posle najubedljivijeg trenerskog poraza: Mi igrali, oni davali golove

Mihajlović posle najubedljivijeg trenerskog poraza: Mi igrali, oni davali golove

Mozzart sport 19.09.2021
"Mogli su da nam daju i deset...", priznaje trener Bolonje. Vodio je Siniša Mihajlović tokom trenerske karijere Inter, Kataniju, Fjorentinu, Bolonju, Sampdoriju, Milan i Torino. Bio je i selektor Srbije, a nekoliko dana proveo je i kao šef stručnog… »
Oglasio se siniša Mihajlović nakon najtežeg poraza: Evo šta je imao da kaže srpski trener!

Oglasio se siniša Mihajlović nakon najtežeg poraza: Evo šta je imao da kaže srpski trener!

Večernje novosti 18.09.2021
FOTO: EPA Izabranici Siniše Mihajlovića poraženi su rezultatom 6:1, te su uzaludne bile najave srpskog trenera da tim iz Emilije-Romanje ima kapacitet da slavi. Popularni "Miha" oglasio se nakon meča. - Meč je završen u prvom poluvremenu, mi smo… »

Vesti dana »