Ronaldo, skloni se, tu je Džesi Lingard! Nemanja mu dodao loptu, a on je zakucao u 90, za pobedu Junajteda!

Mondo 19.09.2021  |  Mladen Šolak

Na kraju je David De Hea ipak morao da odbranom "overi" trijumf crvenih đavola protiv Vest Hema - 2:1!

Na kraju je David De Hea ipak morao da odbranom "overi" trijumf crvenih đavola protiv Vest Hema - 2:1! Kristijano Ronaldo ponovo je dao gol za Mančester junajted, ali nije on heroj. To su golman David De Hea, jer je u 95. minutu odbranio penal Vest Hemu i sačuvao 2:1, a uz njega i sjajni Džesi Lingard, koji je taj rezultat i postavio! Iako je u 35. minutu izbegao ofsajd zamku i izjednačio na gostovanju Vest Hemu, Portugalac se u završnici poklonio majstorskom