Uništio je jedan klub, sada je uništio i legendu i jedinu pravu zvezdu tima /video/

Sputnik 20.09.2021

Vest Hem je poražen od Mančester junajteda na svom terenu rezultatom 2:1 (1:1), a ikona kluba Mark Nobl bio je tragičar jer je promašio penal u 95. minutu. Krivica ide i na dušu menadžera Dejvida Mojesa koji je iskusnog vezistu uveo u igru samo kako bi izveo najstrožu kaznu.

Mnogi su bili u čudu kada su videli da se Mark Nobl sprema da uđe u igru u kasnom 94. minutu umesto Bouvena, samo kako bi stavio loptu na „kreč“" i uspeo da donese bod svojim „čekićarima“. Ali, legenda kluba 34-godišnji Nobl nije uspeo, David de Hea uspeo je da mu odbrani penal, i učinio je to prvi put još od 2016. godine, posle preko 40 primljenih golova sa bele tačke. Sudbina se tako surovo poigrala sa legendom i zvezdom tima iz Londona, ali krivica ide na dušu