Kakva ludnica! Bolonji samo bod u neverovatnom meču, dva penala, crveni za Mihu!

Alo 21.09.2021

Fudbaleri Bolonje remiziali su na svom terenu sa Đenovom - 2:2 (0:0) u utakmici petog kola italijanske Serije A.

Bio je ovo izuzetno zanimljiv meč, pre svega drugo poluvreme kada su viđeni svi golovi, dva penala i crveni karton za Sinišu Mihajlovića. Bolonja je povela u 49. minutu pogotkom mladog defanzivca Arona Hikija. Međutim, radost domaćih kratko je trajala, pošto su gosti poravnali rezultat u 55. minutu preko Matije Destra. U 84. minutu Vanheusden pravi penal, a Marko Arnautović sa bele tačke minut kasnije pogađa za 2:1. I ponovo je usledio ekspresan odgovor fudbalera