Neverovatne scene iz Ukrajine: Prvo su psi prekinuli utakmicu reprezentacije, a onda se pojavio konj (video)

Večernje novosti 21.09.2021  |  Novosti online

Foto: Printskrin Barem na onim ozbiljnijim (ne računajući seoske lige), a upravo takav je bio kvalifikacioni meč za Olimpijske igre gluvih između Ukrajine i Italije - odigran u blizini Poltave.

Naime, najpre su dva psa uletela na teren u 41. minutu i na nekoliko trenutaka prekinula utakmicu, pri rezultatu 2:0 za domaćina, da bi u drugom poluvremenu svi na tribinama ostali u šoku kada se na terenu pojavio konj. 🇺🇦 Wczoraj na meczu kwalifikacyjnym do Deflimpiady (olimpiada dla niesłyszących) między Ukrainą a Włochami w Nizinyh Mlinah (koło Połtawy) pojawili się ciekawi goście: W 41 minucie- psy W 59- koń :) pic.twitter.com/gswvameukf — BuckarooBanzai