Marko Mirić nastavlja da briljira: Radnički preokretom do pobede protiv Novog Pazara!

Hot sport 22.09.2021  |  Vasilije Kićanović HotSport

Fudbaleri Radničkog pobedili su u Kragujevcu ekipu Novog Pazara sa 2:1 (2:1) u utakmici desetog kola Superlige Srbije.

Gosti iz Novog Pazara poveli su već u osmom minutu golom Almira Aganspahića. Bio je to već šesti superligaški pogodak za 25-godišnjeg internacionalca iz Bosne i Hercegovine. Međutim, domaći fudbaleri su vrlo brzo pokrenuli rezultat. Pet minuta kasnije izjednačio je Stefan Filipović, a prednost Kragujevčanima doneo je u 23. minutu iskusni Marko Mirić. U samom finišu meča Aganspahić je novim pogotkom mogao da donese bod Novom Pazaru, ali nije uspeo da centaršut