Tomićeve lopte ''imaju oči'', Mirić ne staje, nova pobeda Radničkog iz Kragujevca!

Sportske.net 22.09.2021  |  Sportske.net

Četiri dana posle trijumfa na gostovanju ekipi Voždovca, kragujevački Radnički 1923 je upisao novi trijumf u Superligi.

U utakmici desetog kola, tim Vladimira Radenkovića je danas na svom ''Čika Dači'' u Kragujevcu savladao ekipu Novog Pazara rezultatom 2:1. Prvo poluvreme bilo je mnogo zanimljivije i sadržajnije. Radnički je već u uvodnim minutima meča počeo opasno da preti, a u petom minutu je Nemanja Tomić odlično izveo korner posle kog su domaći propustili lepu priliku, ali vrlo brzo su uzvratili Pazarci. Igrao se osmi minut meča, kada je Aganspahić odlično reagovao na jedan