Uzbudljiv duel u Laktašima: Neizvesna završnica i slavlje domaće ekipe!

Hot sport 25.09.2021  |  Dimitrije Nišavić HotSport

Odlična igra u četvrtoj deonici je bila dovoljna za preokret! Nema sumnje da nas očekuje izuzetno zanimljiva sezona u ABA ligi! Odigrane su tek tri utakmice prvog kola najkavlitetnijeg košarkaškog takmičenja u regionu, a publika je imala priliku da uživa u čarima košarke.

Igokea je od 17:00 časova u Laktašima ugostila ekipu Borca iz Čačka. Izabranici Dragana Bajića su uspeli da opravdaju epitet favorita, ali znatno teže nego što je to bilo očekivano uoči duela. Utakmica je završena rezultatom 91:89 i tokom celog okršaja je vođena velika bitka na terenu hale u Laktašima. Prvo poluvreme je bilo prilično izjednačeno, a domaći su na pauzu otišli sa pet poena prednosti. Ekipa trenera Marinovića je bila vrlo raspoložena u nastavku. Čačani