Novo iznenađenje u Ligi šampiona - Golman Šahtjora odbranio bod i šokirao Inter! Ajaks rutinski protiv desetkovanog Bešiktaša

Sportal blic 28.09.2021  |  St. K.
Novo iznenađenje u Ligi šampiona - Golman Šahtjora odbranio bod i šokirao Inter! Ajaks rutinski protiv desetkovanog…

Utorak je rezervisan za mečeve Lige šampiona, a dva duela koja su počela od 18.55 donela su novo iznenađenje.

Naime, šampion Italije, milanski Inter nije uspeo da savlada ekipu Šahtjora na gostovanju u Ukrajini, pošto je domaćin uspeo da odoli u poslednjim minutima meča. Zvuči zanimljivo, ali do tog 86. minuta Inter nije uputio nijedan udarac u okvir gola, da bi se potom golman Pjatov istakao intervencijom i sačuvao bod Olimpijskom stadionu u Kijevu. Sa druge strane, fudbaleri Ajaksa rutinski su savladali desetkovani Bešiktaš u Amsterdamu rezultatom 2:0. Gosti su stigli sa