LE (A, B, C, D): Napoli krenuo pa stao i strepi, PSV silan u Gracu, "mršav" remi u Baskiji

Sportske.net 30.09.2021  |  Sportske.net

Fudbaleri Real Sosijedada i Monaka odigrali su nerešeno 1:1 (0:1) u okviru 2. runde grupe "B" Lige Evrope.

Čvrsta utakmica, sa ne previše šansi i podelom bodova u San Sebastijanu, gde su domaći navijači čekali drugo poluvreme za gol svog tima. Oba pogotka, postigla su gotovo na identičan način. Prvi je do prednosti došao Monako zahvaljujući odličnom skoku kapitena Akesla Disasija posle udarca iz ugla Diopa. Pokušavali su domaći preko Portua, ali su izjednačenje dočekali u 53. minutu, takođe posle kornera. Centrirao je Adnan Januzaj na prvu stativu, a Mikel Merino je