Zvezda dobila Ludogorec posle “projektila” Kange! Crveno-beli bez 4 igrača upisali novu pobedu u Ligi Evrope! (VIDEO)

Vesti online 30.09.2021  |  Vesti online

Fudbaleri Crvene zvezde upisali su i drugi trijumf u Ligi Evrope ove sezone pošto su u 2. kolu na gostovanju u Razgradu slavili protiv Ludogoreca 1:0.

Od samog početka viđen je prilično neizvestan meč. Ludogorec je odmah napao i imao odličnu priliku u 2. minutu, ali je rezultat ostao nepromenjen. Najbolju priliku Zvezda je imala u 26. minutu kada je lopta došla do Bena u šesnaestercu, a on je “povukao” u levo, šutirao, ali pored gola. Do kraja poluvremena golova nije bilo. U nastavku, Zvezda je zaigrala mnogo bolje. U 54. minutu Dioni je presekao loptu na sredini terena, usledila je kontra Zvezde, ali je