Bruka milijardera iz PSŽ za sve pare: Mesi, Mbape i Nejmar pukli k'o zvečka u Renu! Nisu uputili nijedan udarac u okvir gola video

Kurir 03.10.2021
Bruka milijardera iz PSŽ za sve pare: Mesi, Mbape i Nejmar pukli k'o zvečka u Renu! Nisu uputili nijedan udarac u okvir gola…

Fudbaleri Pari Sen Žermena doživeli su težak poraz na gostovanju Renu, koji se ove godine nalazi u donjem delu tabele.

Ren je na svom terenu savladao milijardere iz Pariza sa 2:0 golovima Laborde u 45. minutu i Taita u 46. minutu. 🚨🥵 C’est la folie à Rennes, Flavien Tait inscrit un deuxième but quelques secondes après la reprise Le Roazhon Park est en 🔥 🔴⚫️ #SRFCPSG #PSG #SRFC #Tait pic.twitter.com/rW68V8ub0t — Foot sur 7 (@footsur7fr) October 3, 2021 Potpuno neverovatno zvuči činjenica da napadači kakvi su Lionel Mesi, Kilijan Mbape ili Nejmar nisu uputili nijedan udarac u okviru