ABA derbi pripao Zvezdi: Crveno-beli na pogon Mitrovića razbili Budućnost! (FOTO/VIDEO)

Vesti online 04.10.2021  |  Vesti online

Košarkaši Crvene zvezde savladali su Budućnost 71:63 u derbiju 2. kola ABA lige odigranom u hali “Aleksandar Nikolić”.

Zvezda je odlično ušla u meč i kontrolisala igru tokom prvog poluvremena, da bi se u 3. četvrtini Budućnost vratila i potpuno preokrenula. Utisak je bio da su domaći košarkaši potpuno stali, ali se na startu 4. četvrtine Zvezda vraća serijom 14:0 i ponovo preokreće meč u svoju korist za novu pobedu u ABA ligi. Od starta meča Zvezda je igrala dobro i nametnula svoj ritam Podgoričanima. Odbrana je finkcionisala , dok su u napadu crveno-beli uspevali da održe prednost