Kvalifikacije za mundijal u kataru: Brazil preokrenuo protiv Venecuele, remi Argentine i Paragvaja

Kurir 08.10.2021

Fudbaleri Brazila pobedili su prošle noći u Karakasu selekciju Venecuele sa 3:1, u utakmici desetog kola južnoameričkih kvalifikacija za Svetsko prvenstvo 2022. godine.

Igrajući bez suspendovanog Nejmara i povredjenog Kazemira, Brazil je gubio od poslednje plasirane Venecuele do 71. minuta. Erik Ramires je doneo prednost Venecueli u 11. minutu, ali je Brazil preokrenuo rezultat. Prvo je Markinjos izjednačio u 71. minutu, potom je siguran sa penala bio Gabrijel Barbosa u 85. minutu, da bi konačan rezultat postavio Antoni u petom minutu sudijske nadoknade vremena. Fudbaleri Argentine i Paragvaja odigrali su nerešeno 0:0 u Asunsionu.