Da, desilo se! Bosanci upravo demolirali Srbiju u fudbalu - i to na pogon igrača Crvene zvezde

Sportal blic 08.10.2021  |  St. K.

Sreća pa je ovo prijateljski duel. (igrači koji imaju manje od 19 godina) poražena je od vršnjaka iz Bosne i Hercegovine rezultatom 3:0 (1:0) u prvoj od dve provere pred novembarski start u kvalifikacijama za odlazak na Prvenstvo Evrope.

Iako je poraz ubedljiv, selektor Dejan Branković je u ovom meču iskoristio priliku da ukaže šansu većem broju igrača, kao i onim koji nisu ranije igrali za nacionalni tim. Drugi meč istih selekcija igra se 10. oktobra u Bačkoj Topoli (13.00). Što se samog meča tiče, pobedu gostujućih fudbaler najavio je Čuić vodećim golom u 32. minutu, a početkom drugog poluvremena su mrežu našeg tima tresli i Aleksandar Kahvić, inače fudbaler Crvene zvezde u 52, a onda je još