Poluvreme: Orlovi konkretniji, ali nema pogodaka u Luksemburgu! Da li je Srbija oštećena za penal? (video)

Hot sport 09.10.2021  |  HotSport HotSport Nebojša

Na semaforu stoji najmanje popularan rezultat! Nacionalna selekcija Luksemburga je ugostila reprezentaciju Srbije, u okviru kvalifikacija za odlazak na Svetsko prvenstvo u Kataru 2022. godine.

Nakon prvih 45 minuta igre, rezultat je 0:0. Prva utakmica između današnjih rivala odigrana je 4. septembra u Beogradu. Izabranici Dragana Stojkovića su tada slavili sa 4:1 na stadionu ‘Rajko Mitić‘. Luksemburg je večeras u prvom delu igre pružio snažniji otpor. Posed lopte je bio prilično izjednačen, a procentualno je prevagnuo na stranu Orlova. Selekcija Srbije je bila za nijansu konkretnija. Naši fudbaleri su uputili šest udaraca, a dva su išla u okvir gola.