Vlahović doneo "orlovima" tri boda u Luksemburgu

RTS 09.10.2021

Fudbaleri Srbije savladali su kao gosti Luksemburg 1:0 u šestom meču kvalifikacija za Svetsko prvenstvo u Kataru. Jedini gol postigao je Dušan Vlahović u 68. minutu. Naredni meč "orlovi" igraju u utorak u Beogradu, a protivnik je selekcija Azerbejdžana.

Kraj meča, pobeda Srbije u Luksemburgu 1:0 90+2' Poništen gol Vlahovića Još jednom je Vlahović zatresao mrežu Luksemburga, ali je pomoćni sudija podigao zastavicu zbog ofsajd pozicije. 90' Igraće se još četiri minuta nadoknade Istekao je 90. minut u Luksemburgu, a škotski sudija produžio je meč četiri minuta. 86' Poslednja izmena u srpskom timu Stojković menja i poslednjeg igrača na meču - umesto Mitrovića u igri je Nemanja Maksimović. 75' Nova šansa za Srbiju