Pobeda Piksijevih Orlova! Vlahović pogodio i nastavio san Srbije o Mundijalu (VIDEO)

Vesti online 09.10.2021  |  Vesti online

Fudbalska reprezentacija Srbije savladala je na gostovanju Luksemburg sa 1:0 u meču kvalifikacija za Svetsko prvenstvo u fudbalu.

Orlovi su igrali odlično, stvarali šanse od kojih je jednu iskoristio Dušan Vlahović za tri bitna boda Srbije pred nastavak kvalifikacija i meč protiv Azerbejdžana koji se igra u utorak. Srbija je odlično ušla u meč i odmah napala rivala. Tako je u 2. minutu Kostić imao prvu priliku kada je sa leve strane šutirao, a golman Moris odbranio. Nastavila je Srbija da ređa šanse, tako je u 4. minutu sa sredine terena lopta došla do Tadića u šesnaestercu, ali on nije uspeo