Vlahović produžio nadu na putu ka Lisabonu

Politika 10.10.2021

Naš tim je uz dosta muke uspeo da zabeleži vrednu pobedu, trenutak odluke dogodio se u 68. minutu kada je napadač Fjorentine savladao Morisa: Luksemburg – Srbija 0:1 (0:0). - Škot propustio da dosudi penal za Srbiju u finišu prvog poluvremena.- U utorak protiv Azerbejdžana

Naš mladi napadač, za kojim u ovom trenutku luduje cela fudbalska Evropa je kao i svi mi koji volimo reprezentaciju, koja se u ne tako dalekoj prošlosti mnogo puta mučila protiv timova koji ne spadaju u prvu kategoriju evropskog krema u jednom trenutku kada nam baš ništa nije polazilo za nogom pomislio: „Pa, vreme je da damo gol. Možda se do ovog momenta nisam baš najbolje pokazao, možda ne onoliko koliko je trebalo. Ali, moja opcija u ovom meču nije predaja.