Istorija u Milanu! Francuska osvojila Ligu nacija i trofej koji do sada nisu imali! Benzema i Mbape održali lekciju Špancima “Kako do preokreta”!

Sportal blic 10.10.2021  |  St. K.
Istorija u Milanu! Francuska osvojila Ligu nacija i trofej koji do sada nisu imali! Benzema i Mbape održali lekciju Špancima…

Fudbaleri Francuske osvojili su Ligu nacija tako što su u finalu ovog takmičenja pobedili posle preokreta ekipu Španije rezultatom 2:1 (0:0). “Crvena furija” je stigla prva do vođstva preko Ojrsabala u 64. minutu, samo 120 sekundi kasnije Benzema je majstorski izjednačio, a onda je i Mbape matirao Simona u 80. minutu za pobedu.

Prvo poluvreme? Pa mogli su i da ga ne igraju. Kada imate takve fudbalske zvezde na obe strane očekuje sa bar malo uzbuđenja tokom prvih 45 minuta. Međutim, ovo je bilo toliko nezanimljivo da su se pojedini navijači čudili tome što je sudija produžio prvo poluvreme za dva minuta. Jednostavno, igrao se taktički fudbal, a dva trenera su očigledno provela čitavu noć kako bi ne bi imali nijednu “rupu” u timu. 41' - Ništa nismo videli na ovom meču. I Dešan i Enrike su