Kval. za SP (H i J): Modrić pronašao rupu gde niko ne bi, ali Hrvatima izmiče Svetsko prvenstvo!

Sportske.net 11.10.2021  |  Sportske.net

Fudbaleri reprezentacije Hrvatske nisu uspeli da savladaju Slovačku u Osijeku odigravši nerešeno 2:2 (1:2). "Poljud" nije bio zadovoljan, komšije su zviždale, tražile pobedu dugo, nisu je dobili.

Usput su i pokisli i to poprilično. Slovaci su se bolje snašli na nakvašenom travnjaku osiječkog stadiona posebno u prvom poluvremenu. Dva puta su vodili, dva puta su Hrvati stizali prednost, ali do preokreta nisu mogli iako su se radovali barem minut pre nego što im je poništen treći pogodak zbog ofsajda. Šrancov gol je poništio Andrej Kramarić koji se napromašivao na ovoj utakmici, a Lukas Haraslin je ponovo utišao "Poljud" u 45. minutu kada je na drugoj stativi