Veče užasa za Hrvate: "Kockasti" kiksnuli, vicešampionu sveta nakon neočekivanog rezultata klizi Svetsko prvenstvo! Proklinju i var

Sportal blic 11.10.2021  |  P. L.
Veče užasa za Hrvate: "Kockasti" kiksnuli, vicešampionu sveta nakon neočekivanog rezultata klizi Svetsko prvenstvo…

Fudbalske reprezentacije Hrvatske i Slovačke igrale su nerešeno, 2:2, nakon velike drame u Osijeku.

Hrvati su na poluvremenu gubili 2:1, potom i poveli sa 3:2 golom Vlašića koji je ipak bio poništen. Slovaci su u dva navrata imali vođstvo na meču, ali su ipak uspeli da prokockaju pobedu. Poveli su preko Ivana Šranca u 20. minutu, ali je vođstvo trajalo samo pet minuta pošto je Andrej Kramarić ekspresno izjednačio. Lukas Haraslin je u sam smiraj prvog poluvremena nakon Almasijeve asistencije postigao drugi gol, a vođstvo je tada trajalo znatno duže. Ređale su se