Bivši napadač Zvezde junak Crne Gore: Krstović za šest minuta srušio mlade Irce, Ivezić sačuvao ceo plen

Mozzart sport 12.10.2021

Napadač golom i asistencijom potpisao pobedu (2:1) mlade reprezentacije Crne Gore

Mlada reprezentacija Crne Gore savladala je Irsku u okviru kvalifikacija za Evropsko prvenstvo, a junaci domaćina bili su Nikola Krstović i Nikola Ivezić. Doskorašnji napadač Crvene zvezde, sada centarfor Dunajske Strede, u 3. minutu je načeo goste, a samo šest minuta kasnije asistencijom za Ivana Vukčevića doprineo je udvostručenju vođstva. Fenomenalan početak susreta doneo je juniorima Crne Gore prednost dovoljnu da mirno uđu u nastavak susreta, a neizvesnost je