Novi poraz Bajerna, ''brodolom'' u drugom poluvremenu

Sportske.net 12.10.2021  |  Sportske.net

Berlinska Alba je pretrpela dva poraza u prva dva kola Evrolige, a minhenski Bajern je večeras pretrpeo i treći! Posle startnih neuspeha u duelima sa Makabijem i Barselonom, Bajern je poražen i u prvoj utakmici trećeg kola Evrolige.

Ruski Uniks je na svom terenu u Kazanju savladao ekipu Andree Trinkijerija rezultatom 73-70, što je ruskom tim u prvi trijumf ove sezone u Evroligi. Prvo poluvreme nije nagoveštavalo ovakav ishod. Bajern je bio bolji rival, odlično je igrao u odbrani i uglavnom je bio u vođstvu, a ta prednost iznosila je i desetak poena razlike, baš kao i na kraju druge četvrtine kada je ekipa iz Minhena vodila sa 37:26. Početkom treće četvrtine, Bajern je stigao i do ''plus 16'',