Čukarički i Vojvodina sedmi put uzastopno igrali nerešeno u Super ligi, Simić činio čuda! (video)

Sportski žurnal 16.10.2021

Ovoga puta Brđani su bili bolji rival, nadigrali su Novosađane, ali su u prvom poluvremenu kažnjeni za promašaje, kad je pogodio Mrkaić. Ipak, u drugom poluvremenu belo-crni su izjednačili, preko Tošića, koji je svom timu obezbedio bod – 1:1

Čukarički je mnogo bolje počeo, u kratkom razmaku imao je tri odlične prilike za vođstvo. U sva tri navrata šutirao je Savić, sva tri puta golman Novosađana Nikola Simić bio maestralan. Prvi put u šestom minutu, Stevanović je odlično prošao po desnoj strani i centrirao, Rakonjac je petom vratio loptu ka Saviću, koji je šutirao sa 14 metara, ali je čuvar mreže Vojvodine bio na visini zadatka. Samo minut kasnije, Savić je imao novu priliku, posle prodora i ubacivanja