Čudna situacija u Italiji! Program preokreta: U svim mečevima vodili gosti na poluvremenu, pa pobedili domaćini - Milan "zaokružio trio"

Sportal blic 16.10.2021  |  Vl.K.
Čudna situacija u Italiji! Program preokreta: U svim mečevima vodili gosti na poluvremenu, pa pobedili domaćini - Milan…

Fudbaleri slavili su kao domaćini protiv ekipe sa 3:2, u meču osmog kola italijanske Serije A. „Rosoneri“ su do pobede došli nakon velikog preokreta u poslednjih pola sata utakmice i tako barem na kratko izbili na čelo tabele, sa bodom više ali i utakmicom više od Napolija.

Činilo se da će fudbaleri Verone zabeležiti veliku pobedu na „San Siru“ pošto su na poluvreme otišli sa dva gola prednosti, a strelci su bili Kaprari u sedmom minutu, odnosno Antonin Barak u 24. minutu iz penala. Ovaj rezultat bio je na snazi sve do 59. minuta, a tada je Olivije Žiru najavio veliki preokret Milana, pošto je na asistenciju Leaa prepolovio prednost protivnika. Izjednačenje je viđeno u 76. minutu, kada je Frenk Kesi precizno izveo najstrožu kaznu, a