Druga četvrtina prelomila: Novi Beograd porazio Kragujevčane u derbiju Superlige, Rašović briljirao

Sportal blic 16.10.2021

Vrhunski vaterpolo spektakl viđen je na bazenu "11. april", pa je derbi trećeg kola Superlige Srbije između Novog Beograda i kragujevačkog Radničkog u potpunosti opravdao očekivanja.

Pred punim tribinama slavili su Novobeograđani rezultatom 18:14 (3:5, 7:1, 1:3, 7::5) i tako se revanširali Kragujevčanima za poraz u finalu domaćeg plej-ofa prošle sezone. Početak meča protekao je u znaku Radničkog koji je poveo sa 5:2. Međutim, domaći su zaigrali mnogo bolje u drugoj četvrtini koju su resili u svoju korist 7:1. Znatno su popravili realizaciju, zaigrali su čvršće u odbrani i napravili preokret. Polovinom treće deonice trener Radničkog Uroš