Beogradski drim tim umalo doživeo šok: Novobeograđani na dve utakmice dali 55 golova, a primili četiri – bili blizu kiksa u derbiju!

Hot sport 17.10.2021  |  HotSport HotSport Vukašin
Beogradski drim tim umalo doživeo šok: Novobeograđani na dve utakmice dali 55 golova, a primili četiri – bili blizu kiksa…

U derbiju trećeg kola Super lige Srbije, vaterpolisti Radničkog poraženi su na gostovanju ekipi Novog Beograda, posle velike i neizvesne borbe, rezultatom 18:14.

Domaćin je u ovu sezonu ušao silno pojačan velikim brojem domaćih i stranih reprezentativaca, ali mu Kragujevčani na noge nisu otišli sa belom zastavom, što su pokazivali od samog početka. Ovo je ujedno i prvi ‘dramatičniji’ duel koji je odigrao drim-tim iz prestonice, pošto je u prva dva kola deklsairao Nais (32:1), pa Zemun (23:3), ukupnom gol-razlikom 55:4. Odlično su otvorili utakmicu, poveli sa 2:1, a zatim i 5:2 minut pre kraja prve četvrtine, ali je u samom