Milanu preokret nakon drame: Dva penala i auto-gol rešili pitanje pobednika!

Večernje novosti 16.10.2021  |  Novosti online

FOTO: AP/Tanjug Milan koji je na ''San Siru' savladao Veronu sa 3:2, iako su gosti vodili 2:0 na poluvremenu! Đanluka Kaprari u 7. minutu doneo je gostima vođstvo, odlično ga je proigrao Darko Lazović, a potom je sa penala Antonjin Barak u 24. minutu sa penala uvećao na 2:0.

Odgovorio je Milan silovito u drugom poluvremenu. Olivije Žiru je u 59. minutu smanjio zaostatak tima iz Milana, potom u 76. sa "bele tačke" Frank Kesi donosi izjednačenje, da bi Koraj Ginter auto golom dva minuta kasnije doneo "rosonerima" kompletan preokret. Do kraja, gosti nisu imali snage da eventualno stignu do izjednačenja, a Darko Lazović je izašao iz igre odmah posle trećeg gola domaćih. Ivan Ilić je, za razliku od njega, odigrao svih 90 minuta za gostujući