Boško Obradović: Idemo na izbore da ponudimo promenu sistema, predlažemo 55 mera
Morava info 18.10.2021 | Morava info
![Boško Obradović: Idemo na izbore da ponudimo promenu sistema, predlažemo 55 mera](https://nstatic.net/img/logo/s/moravainfo.png)
ČAČAK – Na konferenciji za medije u Čačku, predsednik Srpskog pokreta Dveri Boško Obradović predstavio je novi broj Glasnika porodične Srbije, političkog biltena Dveri.
U novom broju Dveri predlažu 55 mera za poboljšanje života u Srbiji koje će predstavljati osnovu predizbornog programa Pokreta, kao i, kako je navedeno, nove ljude za promenu “korumpiranog političkog i pravosudnog sistema koji se ovde nije menjao 30 godina“. – Neke od mera su: neradna nedelja za zaposlene i u privatnom sektoru, smanjenje poreza na zarade i poreza na imovinu za svakoga ko stupi u brak i dobije dete, vraćanje otetih penzija penzionerima, zakon o