Liga šampiona: Neviđena drama pripala Liverpulu, Grizman postao tragičar a Ajaks ‘razmontirao’ Borusiju!

Hot sport 19.10.2021  |  HotSport Nebojša Dobrić

U terminu od 21 sat, odigrano je šest utakmica trećeg kola grupne faze Lige šamiona.

Ajaks je ubedljivim rezultatom na svom terenu savladao Borusiju iz Dortmunda – 4:0, a pravo je čudo kako u mreži gostujućeg tima nije završila još neka lopta. Holanđani su poveli već u 11. minutu kada je Dušan Tadić izveo sjajan slobodan udarac, a na putu ka golu, loptu je zakačio Rojs i uspeo da matira svog golmana. Blind je u 25. minutu povećao na 2:0, a do trećeg gola Ajaks je stigao u 57. minutu, kada je Antoni dobio loptu na desnoj strani, lepo se namestio i