Portenjo se mučio 80 minuta, pa probio Riverov zid, Kristoforo pravio čuda na golu (video)

Mozzart sport 19.10.2021

Čuvar mreže gostujućeg sastava odbranama skakao po živcima protivniku, čak je odbranio i penal, ali je Portenjo na kraju dobio

Šampionska trka u Paragvaju definitivno neće biti rešena do samog kraja prvenstva, pošto Sero Portenjo ne prestaje da diše za vratom prvoplasiranom Guaraniju. Igrači Fransiska Arsea prebrodili su baš tešku prepreku i zadržali drugo mesto pošto su na svom terenu dobili River Plejt sa 2:0 (0:0) i zadržali tri boda minusa u odnosu na prvog kandidata za titulu. Mnogo su se mučili fudbaleri Portenja danas protiv River Plejta koji je preko sat vremena igrao sa igračem