Karate: Takmičari Spartak Enpija osvojili 43 medalje i ekipno 2. mesto u Jagodini

Subotica.com 19.10.2021  |  Subotica.com

Za dane vikenda u Jagodini je održan Otvoreni kup Srbije i Memorijal „Dragoslav Radovanović Pjer“ u karateu gde su takmičari Karate kluba „Spartak Enpi“ u generalnom plasmanu zauzeli drugo mesto.

Subotičani su u jakoj konkurenciji 450 karatista iz 35 kluba ostvarili odlične rezultate i ukupno osvojili 43 medalje, od toga 17 zlatnih, 14 srebrnih i 11 bronzanih. Zlatne medalje osvojili su: KATE - Dušan Jelačik, Fedor Nađ, Anastasija Bobić. Kata tim nada (Benžamin Osvald, Vuk Miletić, Fedor Nađ). Kata tim pionira (Anasatsija Bobić, Natalija Lalić, Dunja Gojkov). Miks kata tim nada (Benžamin Osvald, Vuk Miletić, Natalija Lalić). Kata tim nada (Dunja Gojkov,