Junajted posle preokreta bolji od Atalante, Viljareal ubedljiv protiv Jang Bojsa

Novi magazin 20.10.2021  |  Beta

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su večeras na svom terenu ekipu Atalante sa 3:2, u meču trećeg kola Grupe F.

Tim iz Bergama poveo je u 15. minutu golom hrvatskog fudbalera Marija Pašalića, da bi do poluvremena rezultat povećao Merih Demiral (29. minut), nakon što je glavom odlično reagovao na centaršut iz kornera. Rezultat je u 53. minutu smanjio Markus Rašford, nakon odlične asistencije Bruna Fernandeša. Izjednačenje domaćoj ekipi doneo je u 75. minutu Hari Megvajer, koji je iskoristio lošu reakciju u odbrani gostiju. Gol za potpuni preokret postigao je Kristijano