Ronaldo čuva fotelju Solskjeru, veliki preokret "đavola" protiv Atalante

RTS 20.10.2021

Imala je Atalanta dva gola prednosti protiv Junajteda, ali su "đavoli" velikim preokretom na "Old Trafordu" stigli do trijumfa 3:2. Kristijano Ronaldo postigao pobedonosni pogodak i do daljeg sačuvao Solskjera na klupi engleskog tima.

Glavna tema ostvrskih medija ovih dana je da li Ole Gunar Solskjer zaslužuje da ostane na klupi Mančestera, ali je njegov tim volšebnim preokretom protiv Atalante dokazao da ima kvalitet za velike domete. Vodili su gosti iz Bergama 2:0 na poluvremenu, imali i igru i rezultat, ali su "đavoli" u nastavku uspeli da postignu tri pogotka i dođu do trijumfa koji ih drži u igri za plasman u osminu finala. Pobedonosni pogodak postigao je Kristijano Ronaldo, koji se u svom