‘Мој сан је одувек био да играм за барсу’: Ансу Фати се огласио након потписивања уговора! Откупна клаузула износи милијарду евра!
Хот спорт 21.10.2021 | ХотСпорт

Офанзивац је срећан због наставка сарадње! Млади нападач и велика нада Барселоне, Ансу Фати, у среду је потписао нови уговор са екипом са стадиона ‘Камп Ноу‘.
Сарадња је на обострано задовољство продужена до 2027. године. Откупна клаузула је достигла невероватну цифру. Онај ко у својим редовима буде желео Фатија, на рачун славне Барсе мораће да уплати чак милијарду евра. -Захвалан сам клубу и председнику на поверењу које су ми указали и што су ми дали прилику да останем овде још много година.Као што сам рекао, мој сан је одувек био да играм овде. Наставићу да радим како бих напредовао и као особа и као играч и како