Njegovim majstorijama su se divili u Srbiji, a sada je oduševio Amerikance! Fudbaler koji je savladao Borjana sa pola terena, postigao novi spektakularan gol! /video/

Sportal blic 23.10.2021
Njegovim majstorijama su se divili u Srbiji, a sada je oduševio Amerikance! Fudbaler koji je savladao Borjana sa pola terena…

nedavno je postigao spektakularan gol za pobedu Čikaga protiv Sinsinatija (4:3).

Bivši igrač Čukaričkog je u trećem minutu nadoknade vremena silovitim udarcem „razbucao” mrežu Sinsinatija i tako doneo trijumf svom timu na ovom izuzetno teškom gostovanju. Čikago u 17. minutu imao dva gola prednosti (2:0) i delovalo je da će rutinski zabeležiti trijumf. Međutim, Sinsinati se nije predavao, uspeli su da izjednače rezultat do poluvremena. Gosti su u 71. minutu ponovo poveli, međutim, u 91. je usledilo novo izjednačenje. Kada su svi mislili da će