Ben ‘slomio’ tvrd Radnički: Zvezda rutinski do nova tri boda, pogledajte kako je napadač crveno-belih prekinuo ‘mučenje’! (video)

Hot sport 24.10.2021  |  HotSport
Ben ‘slomio’ tvrd Radnički: Zvezda rutinski do nova tri boda, pogledajte kako je napadač crveno-belih prekinuo…

U okviru 14. kola Superlige Srbije, fudbaleri Crvene zvezde savladali su na svom stadionu ekipu Radničkog iz Niša rezultatom 1:0.

Crvena zvezda je od prvog minuta imala inicijativu, stezala je obruč oko protivničkog kaznenog prostora, ali lopta jednostavno nije želela da uđe u protivničku mrežu. Već prvu priliku na meču crveno-beli su imali u 4. minutu, Ben je gađao glavom ali lopta je prošla pored stative. FOTO: Starsport Radnički nije mogao da se ‘sastavi’, potpuno je bio bezopasan po gol srpskog šampiona. Falko je u 22. minutu mogao svoj tim da dovede u prednost, ali Kahriman je bio na