Kakvo ludilo u El Klasiku! Kraljevi srušili Katalonce na Nou Kampu! Četvrta uzastopna pobeda za Real u španskom derbiju! Video

Kurir 24.10.2021
Kakvo ludilo u El Klasiku! Kraljevi srušili Katalonce na Nou Kampu! Četvrta uzastopna pobeda za Real u španskom derbiju…

Fudbaleri Real Madrida slavili su u El Klasiku! Ekipa Karla Anćelotija pobedila je Barselonu na Nou Kampu 2:1

Golove za "kraljevski klub" postigli su David Alaba u 32. i Lukas Vaskes u četvrtom minutu sudijske nadoknade. Pogodak za katalonsku ekipu dao je Serhio Aguero u poslednjem minutu meča. Zapretila je Barselona na početku. U 25. minutu je Seržinjo Dest imao veliku šansu, ali je loptu poslao iznad gola. Vrlo brzo je stigla kazna. David Alaba je u 32. minutu doneo vođstvo Realu. Austrijanac je odlično intervenisao ispred kaznenog prostora svog tima, kada je oduzeo