Poniženje kakvo Mančester Junajted ne pamti: Liverpul ih demolirao sa 5 golova, navijači napuštali stadion (VIDEO)

Vesti online 24.10.2021

Fudbaleri Mančester Junajteda na Old Trafordu ubedljivo su sa 5:0 oraženi od Liverpula u derbiju 9. kola Premijerlige Engleske.

Neverovatna noć za Liverpul i jedan od najgorih mečeva u novijoj istoriji Mančester Junajteda. Gosti su od starta bili ubedljivi i nadigrali rivala, a kako je meč odmicao domaći fudbaleri tonuli su sve dublje i dublje. Koliko su Redsi bili dominantni pokazuje i rezultat posle prvog poluvremena, 4:0. Već u 5. minutu Liverpul je vodio posle gola Keite, a onda je, 8 minuta kasnije, prednost duplirao Žota. Goal – KEITA Assist – SALAH Man United 0-1 Liverpool (5 mins)